Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (27.06.2017)

DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd3,85%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd1,87%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš1,20%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1,07%
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac0,17%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (27.06.2017)

JESVJedinstvo a.d. , Sevojno-1,92%
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje-1,43%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej-0,47%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd-0,34%
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd-0,13%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (27.06.2017)

ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd2.448.780,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac1.379.000,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd475.642,00
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje448.500,00
NIISNIS a.d., Novi Sad258.546,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej95.260,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš71.500,00
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd49.344,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno24.500,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd17.990,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (27.06.2017)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.3261,071.2911.3311.2911.321360475.642
ENHL1.445-0,341.4401.4501.4401.4451.6952.448.780
NIIS6670,00666667666666388258.546
SJPT427-0,4743043042042722395.260

Prime Listing - Obveznice RS - (27.06.2017)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (27.06.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
JESV4.900-1,924.9004.9004.9004.900524.500
KMBN1.7991,871.7991.7991.7991.7991017.990
MTLC1.7580,171.7511.7601.7511.7577851.379.000

Open Market - Akcije - (27.06.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA34.500-1,4334.50034.50034.50034.50013448.500
DINNPB2.8601,202.8602.8602.8602.8602571.500
DNOS1.3503,851.3501.3501.3501.35022.700
KMBNPB771-0,137717717717716449.344
TKVO700,00707070702140
VZAS1500,00150150150150101.500

MTP - Akcije - (27.06.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AKDM265-5,361.62343017646.640
ERZJ8000,00771177761.600
JGPK2.0110,05411464182.451
MBIT688-49,9669.96410106.880
RUDO1490,003.27416116123.989
TRBG4.3000,00535521.500
VDPO1.9750,0012441223.700

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 1.291 :: -2,64    ENHL :: 1.452 :: 0,48    NIIS :: 667 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 27.06.2017
1244.75 USD za Uncu      Promena: 0.02 %
Cena srebra na dan 27.06.2017
16.70 USD za Uncu      Promena: 2.27 %