AERO :: 848 :: -0,24    AKDM :: 342 :: 6,88    DNOS :: 3.200 :: 0,00    GMON :: 2.001 :: -0,25    IRTL :: 900 :: 0,00    KMBN :: 3.299 :: -0,03    MTLC :: 1.950 :: 0,05    NIIS :: 710 :: 0,28    PDZA :: 8.500 :: 2,41    PUUE :: 140 :: 0,00    TPDN :: 300 :: 0,00    TRGOM :: 955 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Beogradska Berza a.d.

Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (15.11.2019)

NIISNIS a.d., Novi Sad0,28%
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac0,05%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (15.11.2019)

AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,24%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-0,03%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (15.11.2019)

KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd17.675.360,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd2.136.860,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac1.559.850,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.538.590,00
DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd176.000,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (15.11.2019)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO848-0,248468508408482.5202.136.860
NIIS7100,286987106987092.1701.538.590

Prime Listing - Obveznice RS - (15.11.2019)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (15.11.2019)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
KMBN3.299-0,033.2803.3003.2803.2995.35717.675.360
MTLC1.9500,051.9491.9501.9491.9508001.559.850

Open Market - Akcije - (15.11.2019)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
DNOS3.2000,003.2003.2003.2003.20055176.000

MTP - Akcije - (15.11.2019)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AKDM3426,8823531823580.300
GMON2.001-0,25952228121242.030
IRTL9000,002.215826400360.000
PDZA8.5002,41506050425.000
PUUE1400,001.16310101.400
TPDN3000,00516255115.300
TRGOM9550,002.719983028.650

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.