Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (16.09.2019)

Nema akcija sa rastom cene.

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (16.09.2019)

KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd-2,88%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš-1,22%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-0,31%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,24%
NIISNIS a.d., Novi Sad-0,15%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (16.09.2019)

KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd1.600.000,00
NIISNIS a.d., Novi Sad723.175,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš58.800,00
VBSEValjaonica bakra Sevojno a.d. , Sevojno37.260,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd24.834,00
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd13.500,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (16.09.2019)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO828-0,248228308228283024.834
NIIS671-0,156716756716711.077723.175

Prime Listing - Obveznice RS - (16.09.2019)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
RSO18173102,22960,000,72102,2296102,2296102,2296102,22962.072249.128.811
RSO19182104,68470,00-1,24105,5941105,5941104,6137104,6847138.0001.444.649.460

Standard Listing - Akcije - (16.09.2019)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
KMBN3.200-0,313.2003.2003.2003.2005001.600.000

Open Market - Akcije - (16.09.2019)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
DINNPB4.200-1,224.2004.2004.2004.2001458.800
KMBNPB1.350-2,881.3501.3501.3501.3501013.500
VBSE1.8630,001.8631.8631.8631.8632037.260

MTP - Akcije - (16.09.2019)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
BABP6500,0011211211272.800
GSFD82550,00150288150123.750
IRTL84819,94655632374317.152
PPLA48350,00221251221106.743
PPVA1.3560,30253501013.560
SPRU8000,005554.000
SVRL5100,001.514670340173.400

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.