Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (29.03.2017)

TKVOTakovo a.d. , Gornji Milanovac2,67%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd0,27%
NIISNIS a.d., Novi Sad0,14%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd0,06%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (29.03.2017)

TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-3,58%
LSTALasta a.d. , Beograd-2,84%
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje-2,62%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš-1,81%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej-1,00%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno-0,03%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (29.03.2017)

ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd9.106.123,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd2.129.043,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1.622.588,00
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje910.078,00
NIISNIS a.d., Novi Sad854.331,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš462.410,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac449.950,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej416.100,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd262.950,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno238.250,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (29.03.2017)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.3100,001.2801.3101.2801.3101.2391.622.588
ENHL1.4660,271.4621.4701.4621.4666.2119.106.123
NIIS7380,147307407307371.159854.331
SJPT594-1,00600600593594700416.100

Prime Listing - Obveznice RS - (29.03.2017)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (29.03.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA35.003-2,6235.00335.00335.00335.00326910.078
KMBN1.7530,061.7531.7531.7531.753150262.950
MTLC1.8000,001.7991.8001.7991.800250449.950

Open Market - Akcije - (29.03.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
CCNB9.0000,009.0009.0009.0009.000981.000
DINNPB2.387-1,812.4302.4502.3002.396193462.410
FITO2.7250,002.7252.7252.7252.72540109.000
IMPL3.404-0,033.4053.4053.4003.40470238.250
KOPB2.0000,002.0002.0002.0002.0003366.000
LSTA651-2,846516516516516844.268
PRGS200,00202020204008.000
TGAS12.524-3,5812.05012.70011.99912.5241702.129.043
TKVO772,6775807577705.400

MTP - Akcije - (29.03.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AVEN93050,00165575165153.450
CRFS6.0500,0011716.050
IRTL571-9,372151005028.550
NASP1.200-2,44271345271325.200
PDCL5.000-9,0949951050.000
STUP5.9000,002.6176886884.059.200

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 1.310 :: 0,00    ALFA :: 35.003 :: -2,62    CCNB :: 9.000 :: 0,00    DINNPB :: 2.387 :: -1,81    ENHL :: 1.466 :: 0,27    FITO :: 2.725 :: 0,00    IMPL :: 3.404 :: -0,03    KMBN :: 1.753 :: 0,06    KOPB :: 2.000 :: 0,00    LSTA :: 651 :: -2,84    MTLC :: 1.800 :: 0,00    NIIS :: 738 :: 0,14    PRGS :: 20 :: 0,00    SJPT :: 594 :: -1,00    TGAS :: 12.524 :: -3,58    TKVO :: 77 :: 2,67    Beogradska Berza a.d.
AVEN :: 930 :: 50,00    CRFS :: 6.050 :: 0,00    IRTL :: 571 :: -9,37    NASP :: 1.200 :: -2,44    PDCL :: 5.000 :: -9,09    STUP :: 5.900 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 28.03.2017
1256.15 USD za Uncu      Promena: -0.1 %
Cena srebra na dan 28.03.2017
18.19 USD za Uncu      Promena: 0.44 %