Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (18.08.2017)

KOPBKopaonik a.d. , Beograd25,49%
DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd7,61%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno3,57%
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica3,31%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej2,33%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd0,99%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (18.08.2017)

JESVJedinstvo a.d. , Sevojno-1,96%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-1,39%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,22%
NIISNIS a.d., Novi Sad-0,15%
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd-0,11%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (18.08.2017)

DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd3.220.000,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno2.502.900,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd917.358,00
KOPBKopaonik a.d. , Beograd572.451,00
NIISNIS a.d., Novi Sad450.462,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd292.632,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno220.008,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej122.583,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd34.800,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun27.250,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (18.08.2017)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.355-0,221.3261.3601.3261.355216292.632
ENHL1.2230,991.2241.2241.2221.223750917.358
NIIS684-0,15680688680684659450.462
SJPT3072,33310310306307399122.583

Prime Listing - Obveznice RS - (18.08.2017)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (18.08.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
JESV5.000-1,965.0025.0025.0005.00044220.008

Open Market - Akcije - (18.08.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
CCNB9.0000,009.0009.0009.0009.00019.000
DNOS1.4007,611.4001.4001.4001.4002.3003.220.000
FITO2.7250,002.7252.7252.7252.7251027.250
IMPL4.1723,574.1004.2004.1004.1726002.502.900
KMBNPB949-0,1194994994994965.694
KOPB3.76625,493.5003.9013.5003.766152572.451
TGAS11.600-1,3911.60011.60011.60011.600334.800
TIGR620,0062626262301.860
VZAS1253,31125125125125708.750

MTP - Akcije - (18.08.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
CTVB5100,0016883516885.680
GRDB840-1,061020108.400
PARP1.2000,00151001518.000
PDCL5.0010,0217171785.017
PLTK2353,331076001002.300
RUDO1490,0051015015022.350
RVST1.9300,0014621427.020
SNCE2.9500,001.0255514.750

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 1.355 :: -0,22    CCNB :: 9.000 :: 0,00    DNOS :: 1.400 :: 7,61    ENHL :: 1.223 :: 0,99    FITO :: 2.725 :: 0,00    IMPL :: 4.172 :: 3,58    JESV :: 5.000 :: -1,96    KMBNPB :: 949 :: -0,11    KOPB :: 3.766 :: 25,49    NIIS :: 684 :: -0,15    SJPT :: 307 :: 2,33    TGAS :: 11.600 :: -1,39    TIGR :: 62 :: 0,00    VZAS :: 125 :: 3,31    Beogradska Berza a.d.
CTVB :: 510 :: 0,00    GRDB :: 840 :: -1,06    PARP :: 1.200 :: 0,00    PDCL :: 5.001 :: 0,02    PLTK :: 23 :: 53,33    RUDO :: 149 :: 0,00    RVST :: 1.930 :: 0,00    SNCE :: 2.950 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 17.08.2017
1287.50 USD za Uncu      Promena: 0.37 %
Cena srebra na dan 17.08.2017
17.03 USD za Uncu      Promena: -0.58 %