Konvertor valuta


Iznos: Valuta:
ValutaNazivSrednji kursRezultat konverzijeDatum
RSDDinar1.000020.01.2017
EUREvro123.947820.01.2017
CHFŠvajcarski franak115.493720.01.2017
USDAmerički dolar116.045120.01.2017
GBPFunta sterlinga143.408320.01.2017
AUDAustralijski dolar87.725820.01.2017
CADKanadski dolar87.250320.01.2017
DKKDanska kruna16.662620.01.2017
JPYJen101.165420.01.2017
NOKNorveška kruna13.748620.01.2017
SEKŠvedska kruna12.989620.01.2017
RUBRuska rublja1.943720.01.2017
CNYKineski juan16.885020.01.2017
HUFForinta40.108720.01.2017
KWDKuvajtski dinar379.509520.01.2017
HRKHrvatska kuna16.468220.01.2017
BAMKonvertibilna marka63.373520.01.2017
PLNZlot28.338120.01.2017
ATSŠiling9.007620.01.2017
BEFBelgijski franak307.258620.01.2017
FIMFinska marka20.846520.01.2017
FRFFrancuski franak18.895720.01.2017
DEMNemačka marka63.373520.01.2017
GRDDrahma36.375020.01.2017
IEPIrska funta157.381220.01.2017
ITLItalijanska lira6.401420.01.2017
LUFLuksemburški franak307.258620.01.2017
PTEPortugalski eskudo61.824920.01.2017
ESPŠpanska pezeta74.494120.01.2017
CZKČeška kruna4.583020.01.2017


Kako funkcioniše konvertor valuta?
U polje iznos unesite željeni iznos, u padajućoj listi izaberite valutu koju menjate, a zatim klik na dugme za konverziju. Zadati iznos se automatski konvertuje u sve valute prikazane u tabeli. Vrednosti valuta se obračunavaju po srednjem kursu Narodne Banke Srbije važećem za datum prikazanom u koloni datum.


Pogledajte još i:
Zvanični kurs
Indikativni kurs
AERO :: 1.100 :: -0,54    ALFA :: 33.020 :: -6,19    IMPL :: 2.690 :: -0,30    JMBN :: 4.100 :: -6,78    KMBN :: 1.700 :: -2,75    LSTA :: 550 :: -6,94    NIIS :: 748 :: 0,54    PRGS :: 29 :: 0,00    SJPT :: 640 :: 1,91    TGAS :: 13.007 :: -3,62    Beogradska Berza a.d.
ATSVS :: 100 :: 0,00    BDCG :: 2.500 :: 0,00    ENOP :: 4.747 :: 2,09    NFTA :: 5.000 :: 0,00    SLAK :: 300 :: 0,00    SLMH :: 3.100 :: 0,00    SVRME :: 3.600 :: 0,00    TRGOM :: 500 :: 0,00    UKNP :: 300 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 19.01.2017
1213.75 USD za Uncu      Promena: -0.52 %
Cena srebra na dan 19.01.2017
17.01 USD za Uncu      Promena: -0.29 %