Konvertor valuta


Iznos: Valuta:
ValutaNazivSrednji kursRezultat konverzijeDatum
RSDDinar1.000018.02.2019
EUREvro118.066018.02.2019
CHFŠvajcarski franak103.995418.02.2019
USDAmerički dolar104.409318.02.2019
GBPFunta sterlinga134.778518.02.2019
AUDAustralijski dolar74.621418.02.2019
CADKanadski dolar78.894818.02.2019
DKKDanska kruna15.822518.02.2019
JPYJen94.430118.02.2019
NOKNorveška kruna12.103118.02.2019
SEKŠvedska kruna11.275118.02.2019
RUBRuska rublja1.576918.02.2019
CNYKineski juan15.434118.02.2019
HUFForinta37.097318.02.2019
KWDKuvajtski dinar343.614718.02.2019
HRKHrvatska kuna15.904618.02.2019
BAMKonvertibilna marka60.366218.02.2019
PLNZlot27.249418.02.2019
ATSŠiling8.580218.02.2019
BEFBelgijski franak292.678018.02.2019
FIMFinska marka19.857318.02.2019
FRFFrancuski franak17.999018.02.2019
DEMNemačka marka60.366218.02.2019
GRDDrahma34.648918.02.2019
IEPIrska funta149.912918.02.2019
ITLItalijanska lira6.097618.02.2019
LUFLuksemburški franak292.678018.02.2019
PTEPortugalski eskudo58.891118.02.2019
ESPŠpanska pezeta70.959118.02.2019
CZKČeška kruna4.596918.02.2019


Kako funkcioniše konvertor valuta?
U polje iznos unesite željeni iznos, u padajućoj listi izaberite valutu koju menjate, a zatim klik na dugme za konverziju. Zadati iznos se automatski konvertuje u sve valute prikazane u tabeli. Vrednosti valuta se obračunavaju po srednjem kursu Narodne Banke Srbije važećem za datum prikazanom u koloni datum.


Pogledajte još i:
Zvanični kurs
Indikativni kurs
AERO :: 800 :: -18,28    DINNPB :: 3.202 :: 0,00    FITO :: 2.720 :: 0,00    KMBNPB :: 840 :: -1,18    NIIS :: 685 :: 0,15    Beogradska Berza a.d.
Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 19.03.2018
1317.13 USD za Uncu      Promena: 0.25 %
Cena srebra na dan 19.03.2018
16.33 USD za Uncu      Promena: 0.06 %