Konvertor valuta


Iznos: Valuta:
ValutaNazivSrednji kursRezultat konverzijeDatum
RSDDinar1.000023.02.2018
EUREvro118.012823.02.2018
CHFŠvajcarski franak102.566323.02.2018
USDAmerički dolar95.875223.02.2018
GBPFunta sterlinga133.725623.02.2018
AUDAustralijski dolar75.057423.02.2018
CADKanadski dolar75.417223.02.2018
DKKDanska kruna15.843423.02.2018
JPYJen89.607323.02.2018
NOKNorveška kruna12.187423.02.2018
SEKŠvedska kruna11.794323.02.2018
RUBRuska rublja1.695823.02.2018
CNYKineski juan15.117123.02.2018
HUFForinta37.672523.02.2018
KWDKuvajtski dinar319.558123.02.2018
HRKHrvatska kuna15.838923.02.2018
BAMKonvertibilna marka60.339023.02.2018
PLNZlot28.197623.02.2018
ATSŠiling8.576323.02.2018
BEFBelgijski franak292.546123.02.2018
FIMFinska marka19.848323.02.2018
FRFFrancuski franak17.990923.02.2018
DEMNemačka marka60.339023.02.2018
GRDDrahma34.633323.02.2018
IEPIrska funta149.845323.02.2018
ITLItalijanska lira6.094923.02.2018
LUFLuksemburški franak292.546123.02.2018
PTEPortugalski eskudo58.864523.02.2018
ESPŠpanska pezeta70.927123.02.2018
CZKČeška kruna4.653923.02.2018


Kako funkcioniše konvertor valuta?
U polje iznos unesite željeni iznos, u padajućoj listi izaberite valutu koju menjate, a zatim klik na dugme za konverziju. Zadati iznos se automatski konvertuje u sve valute prikazane u tabeli. Vrednosti valuta se obračunavaju po srednjem kursu Narodne Banke Srbije važećem za datum prikazanom u koloni datum.


Pogledajte još i:
Zvanični kurs
Indikativni kurs
AERO :: 1.696 :: -0,18    ENHL :: 705 :: 0,71    FITO :: 2.950 :: -0,07    IMPL :: 3.317 :: -7,84    KMBN :: 1.878 :: -0,27    NIIS :: 716 :: 1,13    SJPT :: 300 :: -0,33    TGAS :: 12.061 :: -3,50    VDAV :: 4.000 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
ENOP :: 3.050 :: 0,00    INBU :: 424 :: 0,00    RMKS :: 1.100 :: -15,38    STRN :: 5.000 :: 0,00    VDPC :: 6.500 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 23.02.2018
1328.95 USD za Uncu      Promena: -0.23 %
Cena srebra na dan 23.02.2018
16.54 USD za Uncu      Promena: -0.48 %